18 май, 2024

Имената на водещите Софтуерни Разработчици и ИТ Професионалисти, номинирани в #TechElite – Technology & Business Awards, които към момента формират ТОП 30 са вече обявени.*

До края на класацията остава точно една седмица – все още имате възможност да гласувате, а защо не и да номинирате Ваш фаворит – класирането е във Ваши ръце.

TechElite TOP Software Developers & IT Professionals

  • Aleksandar Atanasov, Web Software Developer @ SiteGround
  • Aleksandar Dimitrov, Senior Embedded Software Engineer @ Bosch Digital
  • Alexander Zorov, Senior Software Engineer @ REWE Digital Bulgaria
  • Anatoliy Dilov, Software Department Manager @ A1
  • Anna Nikolova, UX Lead @ Nemetschek Bulgaria
  • Antonia Atanasova, Team Lead @ Devexperts
  • Botyo Syarov, Development Manager @ ISI Emerging markets
  • Daniel Kanchev, Director of Product Development @ SiteGround
  • Daniel Yordanov,  Team Lead @ A1
  • Deyan Georgiev, Senior DevOps Engineer @ HedgeServ
  • Diana Kirova, Technical Lead @ Strypes Group
  • Dimitar Dimitrov, Software Developer @ Sirma
  • Dimitar Dishev, Senior Software Engineer @ AMPECO
  • Elian Manev, Team Lead Manager @ GemSeek
  • Galina Bocheva, Software Developer @ REWE Digital Bulgaria
  • George Penkov, Software Engineering Manager @ SiteGround
  • Georgi Bichev, Web Developer @ Anakatech
  • Georgi Burgazliev, Android Developer @ Appolica
  • Georgi Yolovski, Lead Technology Consultant @ Accedia
  • Idelin Todorov, Head of Development @ SiteGround
  • Iliya Naydenov, Senior Software Engineer @ Der Touristik
  • Ivan Karpov, DevOps Manager @ SiteGround
  • Kaloyan Tsvetkov, Lead Software Engineer @ SoftServe
  • Krasimir Charijski, Software Development Team Lead @ SiteGround
  • Krastyo Ivanov, Regional Software Development Lead @ Visteon
  • Kris Katsarski, Head of Support @ CloudSigma
  • Lachezar Balev, Software Developer @ REWE Digital Bulgaria
  • Lyubomir Todorov, QA Team Lead @ SiteGround
  • Lyuboslav Karev, Software Engineer @ Strypes Group
  • Momchil Momchilov, Team Lead @ REWE Digital Bulgaria
  • Nikolay Markov, Solutions Architect @ SoftServe
  • Peter Sarafov, Expert Business Analyst @ A1
  • Slavi Vatahov, Software Developer @ Sirma
  • Stoyan Varlyakov, Head of Software Development @ CloudSigma
  • Svetoslav Kolev, Senior Software Engineer @ REWE Digital Bulgaria
  • Veronika Bencheva,  Team Leader OSS DevOps @ A1
  • Viktor Goranov, DevOps Engineer @ Bosch Digital
  • Zhivko Petrov, Staff C++ Software Engineer @ LucidLink

Гласувайте за ТОП Software Developers & IT Professionals ТУК.

Все още има време да се включите и с номинация.

Номинирайте Професионалист, Мениджър или Компания ТУК.

Нещо повече – може да се регистрирате за събитието TechElite – Technology & Business Awards, което ще се проведе на 16 май 2024 (четвъртък) от 19:00 ч. в зала 2020 Event Space, и да бъдете наши гости.

*Резултатът е към 07.05.2024 г. 23:59. Броят на имената в списъка е по-голям от 30, тъй като някои от номинираните има еднакъв резултат към посочената дата и час. Имената в списъка са сортирани по азбучен ред.

Тагове: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,