pr/hr vote

Освен множеството номинации за ТОП Мениджъри от ИТ компаниите, както и за HR, Маркетинг и PR Мениджъри, то хилядите участници в анкетата “ТОП Софтуерните Компании”, номинираха и голям брой софтуерни специалисти – тези, които се отличават в работата си, мотивират своите колеги и не спират да допринасят за продуктивността на екипите, в които работят. Не пропускайте възможността и подкрепете избрания от вас професионалист, като дадете своя глас!

Ако в списъка липсва софтуерният специалисти, който ви вдъхновява и бихте искали да гласувате за него, то тогава можете да поставите своята номинация за ТОП Софтуерен Специалист, като попълните анкетата “ТОП Софтуерните Компании”.

Alexey Chernyshov
Senior Software Developer & Team Lead
Acronis

Angel Pashev
Technical Team Lead
Strypes

Borislav Ivanov
Abiliton Senior-PRO .Net Software Developer
SoftServe

Desislava Stoyanova
Team and Technical Lead
Strypes

Dimitar Kamenov
Technical Lead
Strypes

Dimitar Popov
Technical Lead
SmartIT

Dimitar Savov
DevOps/SRE
Acronis

Dmytro Zvieriev
Senior Software Engineer
Acronis

Evgeni Atanasov
Software Developer
Software Group

Georgi Varbanov
Junior Software Developer
DraftKings

Georgy Gyrov
Software Product Owner
Visteon

Herbert Crepaz
Developer – Model Based Systems
Strypes

default_portrait

Iliya Varadzhakov
Team Lead
MM Solutions

Ivan Bozhkov
Web Developer
Up2 Technology

Kaloyan Evtimov
Python Developer
Strypes

Nikola Dimitrov
Test Engineer
BULPROS

Petar Velchovski
Technical Manager
Software Group

Peter Petrov
Software developer
Chaos Group

Plamen Totev
Development Consultant
Endava

Radoslav Miladinov
Front-end Developer
GAN

Stefan Damyanov
Web Developer
SoftServe

default_portrait

Stoyan Berov
Senior Software Developer
Software Group

Tihomir Krastev
Java and Android Manager
Vola Software

Trifon Statkov
Senior Software Developer and Tech Lead
Strypes

Valentin Bojinov
Senior Software Engineer
Effortel

Valentin Zmiycharov
Software Engineering Manager
Cobuilder

Vasil Shtiliyanov
Python Developer
Strypes

Victor Vostryakov
DevOps Team Lead
Acronis

Viktor Bechev
Technical/Team Lead
Strypes

Yavor Ivanov
TDM, Team Lead and Full Stack Developer
Software Group

default_portrait

Александра Кривчева
Team Lead
SmartIT

Алексис Сидерис
Senior Developer
SoftServe

Атанас Дюлгеров
Haed of Software Development and Integration
SmartIT

Белослава Димитрова
Technical Project Manager
Strypes

Божидар Тодоров
Technical Product Development Manager
Software Group

Борис Сугарев
SAP ABAP Developer
Westernacher

Галин Георгиев
Team Lead / Senior Software Developer
Sirma Solutions

default_portrait

Елмаз Атипов
Junior Developer
MM Solutions

Ембие Осман
Software Developer
SynergyGFS

Живко Драганов
Senior Software Engineer
MariaDB

Иван Христов
Software Development Team Lead
Strypes

default_portrait

Ирена Петрова
Team Lead
SmartIT

Мариан Николов
Software Engineer
Cobuilder

default_portrait

Мая Цветанова
Information Technology Business Analyst
SynergyGFS

Милен Димитров
Team Lead
ITIDO

Михаил Шилов
Senior Frontend Developer
Acronis

Никола Грънчаров
Front-end web developer
SoftServe

Радослав Иванов
Java Software Engineer
Software Group

Светослав Чернев
Senior .NET Developer
Cobuilder

default_portrait

Стоян Беров
Senior Software Developer
Software Group

Стоян Радев
Linux Developer
Strypes

default_portrait

Таня Рашева
Senior Database Developer
Software Group

Филип Йорданов
Software Engineer
Cobuilder

Христо Стефанов
Senior Software Developer
Xoomworks Technologies

*подредбата на номинираните е по азбучен ред